© 2018 Froland Menighet

Levert av Mint Digital AS

KONTAKT OSS

Vi blir glad om vi hører fra deg!

Froland menighetskontor

Du finner oss i Osedalstunet over det nye Biblioteket. Inngang på baksiden, opp bakken til venstre for biblioteket.

 

Velkommen til vårt nye kontor! 

Åpningstider:  Mandag - fredag: 10:00 - 15:00

Tlf: 37 23 55 20

Postadresse: Frolandsveien 995, 4820 Froland

E-post: karl.otto.braathen@agderkirken.no

For kontaktinformasjon til våre ansatte, se her.

 
 

Froland Meninghetssenter

Her finner du oss

Frolands menighetssenter like utenfor Osedalen sentrum.

Adresse: Frolandsveien 995, 4820 Froland

For kontaktinformasjon til styret, se her.

Medlemskap

Har du spørsmål rundt det å bli medlem eller ditt eksisterende medlemskap kan du ringe eller sende mail.

medlemskap@frolandmenighetssenter.no

Lederskapet

Ønsker du å ta kontakt kan du enten ringe oss på våre private telefonnummer, eller du kan sende en mail til vår felles mailadresse.

 

lederskapet@frolandmenighetssenter.no

PR-gruppa

Ønsker du å få med ditt arrangement i kalenderen her på nettsiden, kan du sende mail med  informasjon om arrangementet til PR-gruppa.

 

pr@frolandmenighetssenter.no

ANSATTE

Karl Otto Bråthen

Kirkeverge

Tlf. 372 35 520

Mob: 950 64 834

karl.otto.braathen@agderkirken.no

Else Marie Treldal

Sekretær/Kirketjener Froland

Tlf: 372 35 521

Mob: 489 94 436

else.marie.treldal@agderkirken.no

Øystein Vaaje

Kateket

Tlf: 372 35 523

Mob: 959 25 487

oystein.vaaje@agderkirken.no

Hanne Omdal

Ungdomsarbeider

Mob: 478 74 288

hanne_omdal@hotmail.com

Ingrid Smith Pedersen

Organist

Tlf: 375 02 499

Mob: 936 76 105

ingrid.smith.pedersen@agderkirken.no

Kristin Hallandvik Svendsen

Menighetspedagog – barn og unge

Mob: 482 16 162

kristin.svendsen@agderkirken.no

 
STYRET

Hermund Alne

Leder

Tlf. 478 06 810

Kristoffer Hurv

Kommunikasjonsansvarlig

Tlf. 905 41 244

Per Ove Solheim

Nestleder

Tlf. 908 39 470

Ivar Salvesen

Misjons- og diakoniansvarlig

Tlf. 911 68 625

Frode Sørensen

Økonomiansvarlig

Tlf. 908 88 171

Øyvind Helsør

Driftsansvarlig

Tlf. 945 04 507